fyra personer fjällvandrar i motljus

Kontakt

Här har du kontaktuppgifter till oss. Har du frågor eller funderingar är du varmt välkommen att höra av dig!

Kontaktuppgifter

Adress: Åredalens folkhögskola
Hålland 290
837 96 Undersåker

Telefon: 0647-66 55 00

E-post: info@aredalensfhsk.se

Lärare

Arna Rydberg

Arna Rydberg

Lärare Konst, Fjäll & Natur

0703-48 41 48

arna@aredalensfhsk.se

Björn Sylvén

Björn Sylvén

Lärare KRIK-linjen

0738-06 23 71

bjorn@aredalensfhsk.se

Elna Bolin

Elna Bolin

Lärare Allmän kurs

0647-66 55 03

elna@aredalensfhsk.se

Helena Schmidt Bourges

Helena Schmidt Bourges

Lärare Konst & Språk, Frankrike

0647-66 55 00

helena@aredalensfhsk.se

Jessica Forsberg

Jessica Forsberg

Lärare Fjäll & Gårdsliv

0738-06 99 29

jessica@aredalensfhsk.se

Kajsa Silfverdal

Kajsa Silfverdal

Lärare Allmän kurs

0703-16 67 41

kajsa@aredalensfhsk.se

Lina Sjörén

Lina Sjörén

Lärare KRIK-linjen

0647-66 55 07

lina@aredalensfhsk.se

Linda Petersson Ödbring

Linda Petersson Ödbring

Lärare Konst, Fjäll & Natur

0703-64 76 45

linda@aredalensfhsk.se

Mats Axelsson

Mats Axelsson

Lärare Bibellinjen (vikarierande)

0647-66 55 00

mats@aredalensfhsk.se

Nell Ray

Nell Ray

Lärare Allmän kurs

0768-35 68 63

nell@aredalensfhsk.se

Olle Mobärg

Olle Mobärg

Lärare Fjäll & Friluftsliv

0647-66 55 00

olle@aredalensfhsk.se

Torun Östling

Torun Östling

Lärare Fjäll & Friluftsliv

0647-66 55 00

torun@aredalensfhsk.se